Njoftim
Njoftojmë banorët e fshatit Llojan se sot në ora 17:00 do të bëhet përurimi i fillimit të punimeve në rrugën Llojan – Tabanoc, ku kjo rrugë na mundëson shpejt të lidhemi me autostradën kryesore pra me Koridorin 10.
Në inaugurim të punimeve do të marrin pjesë qytetarët dhe Kryetari i Komunës së Likovës ztr Erkan Arifi .
Llojan,
16 Tetor 2019